Philips 42" Evnia 42M2N8900 OLED 4K 138 Hz USB-C Ambiglow
Snabbfakta
- Bildskärmsupplösning3840 x 2160
- PaneltypOLED
- Bildformat16:9
- Responstid0,1 ms
Tillbehör
Recensioner (1)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
OLED-skärm med detaljer med djupare svärta
AMD FreeSync Premium
VESA-certifierad ClearMR
Låg fördröjning mellan enheter och skärmen
UltraClear 4K UHD-upplösning
Äkta 10-bitars skärm
LowBlue-läge och flimmerfri visning
Förbättrat ljud med DTS Sound
KVM och MultiView
Ambiglows ljusaura
Anslut din bärbara dator med en USB-C-kabel
SmartImage – optimerat för spelare
Ultra Wide-Color ger ett större urval färger
Panelspecifikationer
- Skärmstorlek
- 42 "
- Bildskärmsupplösning
- 3840 x 2160
- Paneltyp
- OLED
- Mini LED
- Nej
- Färgdjup
- 10 bitar
- Bildformat
- 16:9
- Välvd
- Nej
- Ytskikt
- Matt
- Pixelstorlek
- 0,2395 mm
- Uppdateringsfrekvens
- 138 Hz
- Responstid
- 0,1 ms
- Adaptiv synkronisering
- FreeSync Premium
- Kontrast
- 1,5M:1
- Färgrymd
- 98,5 % DCI-P3
- HDR (High Dynamic Range)
- Ja, HDR10
- Ljusstyrka
- 135 cd/m², 450 cd/m² peak
- Betraktningsvinkel H/V
- 178 ° / 178 °
Anslutningar
- HDMI
- Ja, 2 st 2.1
- DisplayPort
- Ja, 1 st 1.4
- Daisy Chain
- USB Type C
- Ja, 1 st (90 W)
- USB-hub
- Ja, 4 st 3.2
- KVM-switch
- Ja
- Hörlursutgång
- Ja
Funktioner
- RGB
- Ja, Ambiglow
- Blåljusreducering
- Flimmerfri
- Högtalare
- Ja, 2 x 10 W (DTS)
- VESA-fäste
- Ja, 100 x 100
- Höj och sänkbar fot
- Ja, 120 mm
- Pivotfunktion
- Tiltbar
- Ja, -5 ° / 15 °
- Vridbar
- Ja, 20 °
- PbP (Picture by Picture)
- PiP (Picture in Picture)
- Kensingtonlås
Mått
- Bredd
- 932 mm
- Djup
- 359 mm
- Höjd
- 689 mm
- Vikt
- 17,3 kg
Övrigt
- Färg
- Vit
- Medföljande tillbehör
- HDMI, DP, USB-kablar och fjärrkontroll
- Energiklass
- G
- Tillverkarens garanti
- 2 år
Artikelnummer
- Paketbredd
- 18,8 cm
- Pakethöjd
- 63,5 cm
- Paketlängd
- 107 cm
- Paketvikt
- 21,01 kg
- Vårt ArtNr
- Tillverkarens ArtNr
- 42M2N8900/00
- Upplagd
- Produktblad
- Pixelpolicy
- /info/12/pixelpolicy
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.