Philips 27" Evnia 27M2N6501L OLED QHD 240 Hz Ambiglow
Art.nr: 2228822 | 27M2N6501L/00
6 st bilder och 0 st videor.
OLED-monitor med Ambiglow
Evnia 27M2N6501L är en 27 " QHD gamingmonitor med QD-OLED-panel och 240 Hz uppdateringsfrekvens för extremt jämn och responsiv spelupplevelse. Den erbjuder stark kontrast, djupa svärtor och levande färger med HDR och 10-bitars färg. Funktioner som FreeSync Premium, Ambiglow och Smart Crosshair förbättrar både prestanda och inlevelse.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    2560 x 1440
  • Paneltyp
    QD-OLED
  • Responstid
    0,03 ms
Lagerinformation
Webblager
I lager
32 st
Butikslager
Köpinformation
Delbetala ditt köp
Mer info
Energiklass
Recensioner (1)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
2560 x 1440
Paneltyp
QD-OLED
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar
Ytskikt
Semi-glansigt
Pixelstorlek
0,2292 mm
Uppdateringsfrekvens
240 Hz
Responstid
0,03 ms
Adaptiv synkronisering
G-Sync Compatible, FreeSync Premium
Kontrast
1,5M:1
Färgrymd
98 % Adobe RGB, 98 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
200 cd/m²
HDMI
Ja, 2 st 2.1
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
USB-hub
Ja, 2 st
KVM-switch
Funktioner
RGB
Ja, Ambiglow
Flimmerfri
Högtalare
Höj och sänkbar fot
Ja, 130 mm
Pivotfunktion
Ja, 90 °
Tiltbar
Ja, -5 ° / 20 °
Vridbar
Ja, 30 °
Bredd
609 mm
Djup
261 mm
Höjd
531 mm
Vikt
5,98 kg
Övrigt
Färg
Vit
Medföljande tillbehör
DP, HDMI och USB-kabel
Energiklass
E
EPREL
Paketbredd
22,7 cm
Pakethöjd
52,3 cm
Paketlängd
78,2 cm
Paketvikt
10,36 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
27M2N6501L/00
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Mini LED
Färgdjup
10 bitar
Välvd
Ytskikt
Semi-glansigt
Pixelstorlek
0,2292 mm
Uppdateringsfrekvens
240 Hz
Adaptiv synkronisering
Kontrast
1,5M:1
Färgrymd
98 % Adobe RGB, 98 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
200 cd/m²
HDMI
Ja, 2 st 2.1
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
USB-hub
Ja, 2 st
KVM-switch
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Ja, Ambiglow
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Höj och sänkbar fot
Ja, 130 mm
Pivotfunktion
Ja, 90 °
Tiltbar
Ja, -5 ° / 20 °
Vridbar
Ja, 30 °
Bredd
609 mm
Djup
261 mm
Höjd
531 mm