Philips 77" 77OLED910 4K Ambilight Google TV
Art.nr: 2228326 | 77OLED910/12
3 st bilder och 0 st videor.
40%
Del ultimata ljud- och bildupplevelsen
Den här eleganta Philips OLED+ 4K med Ambilight kombinerar ljusstark META OLED-panel med djup svärta, stöd för HDR-format och upp till 144 Hz VRR. En inbyggd ljudlösning från Bowers & Wilkins ger bioliknande upplevelse, medan fyrsidig Ambilight skapar atmosfär hela vägen runt skärmen. Google TV, HDMI 2.1, spelkontrollbar Game Bar 2.0 och smarta hem-integrationer gör den till ett kraftpaket.
  • Uppdateringsfrekvens
    144 Hz
  • System
    Google TV
  • Årsmodell
    2025
Lagerinformation
Webblager
I lager
2 st
Butikslager
Köpinformation
Delbetala ditt köp
Mer info
Recensioner (1)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
Ambiligt
Otrolig realism och fantastisk design
  • AMBILIGHT-tv
  • 4K META OLED. VRR 144 Hz
  • P5 AI Perfect Picture Engine
  • Dolby Vision och Dolby Atmos
oled
Precision, ljusstyrka och detaljer
ai
Oavsett vad du tittar på så är bilden så verklig
gaming
Komplett spellösning
HDMI 2.1, inbyggd uppdateringsfrekvens på 120 Hz och en otroligt låg input lag. Oavsett om du spelar ett indiespel eller en AAA-titel ger denna Ambilight-TV dig de specifikationer du behöver för att spela hur du vill! För mer kontroll gör Game Bar 2.0 att du kan anpassa hur du spelar, och du kan ansluta en Bluetooth-kontroller för molngaming. PC-gamers kan även få 144 Hz VRR via HDMI.
Speaker
Legendariskt ljud
google
Underhållning du älskar med Google TV
amiblight
Uppslukande upplevelse
Mått
Bildegenskaper
Storlek
77 "
Speltekniker
FreeSync Premium Pro, G-Sync Compatible, VRR, HGiG, ALLM
Uppdateringsfrekvens
144 Hz
Bildprocessor
P5 AI Perfect Picture Engine
Ljudegenskaper
Högtalare
Ja, 3.1 ch 80 W
Ljudformat
Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital
System
Google TV
Trådlöst nätverk
Ja, WiFi 6
Digitalmottagare
Ja, DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Common Interface
CI+
HDMI
4 st, 2 st 2.1, 2 st 2.0
USB
2 st
Dimensioner (utan fot)
Bredd
1 712 mm
Djup
67 mm
Höjd
1 017 mm
Vikt
34,17 kg
Medföljande tillbehör
Fjärrkontroll och laddkabel
Energiklass
F, G vid HDR
EPREL
Årsmodell
2025
Pakethöjd
120 cm
Paketvikt
43,6 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
77OLED910/12
Ambiligt
  • AMBILIGHT-tv
  • 4K META OLED. VRR 144 Hz
  • Dolby Vision och Dolby Atmos
ai
gaming
Komplett spellösning