Philips 65" 65OLED910 4K Ambilight Google TV
Art.nr: 2228324 | 65OLED910/12
3 st bilder och 0 st videor.
Den här eleganta Philips OLED+ 4K med Ambilight kombinerar ljusstark META OLED-panel med djup svärta, stöd för HDR-format och upp till 144 Hz VRR. En inbyggd ljudlösning från Bowers & Wilkins ger bioliknande upplevelse, medan fyrsidig Ambilight skapar atmosfär hela vägen runt skärmen. Google TV, HDMI 2.1, spelkontrollbar Game Bar 2.0 och smarta hem-integrationer gör den till ett kraftpaket.
Snabbfakta
  • Upplösning
    3840 x 2160
  • Paneltyp
    OLED
  • Uppdateringsfrekvens
    144 Hz
  • System
    Google TV
  • Årsmodell
    2025
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
Ambiligt
Otrolig realism och fantastisk design
  • AMBILIGHT-tv
  • 4K META OLED. VRR 144 Hz
  • P5 AI Perfect Picture Engine
  • Dolby Vision och Dolby Atmos
oled
Precision, ljusstyrka och detaljer
ai
Oavsett vad du tittar på så är bilden så verklig
gaming
Komplett spellösning
HDMI 2.1, inbyggd uppdateringsfrekvens på 120 Hz och en otroligt låg input lag. Oavsett om du spelar ett indiespel eller en AAA-titel ger denna Ambilight-TV dig de specifikationer du behöver för att spela hur du vill! För mer kontroll gör Game Bar 2.0 att du kan anpassa hur du spelar, och du kan ansluta en Bluetooth-kontroller för molngaming. PC-gamers kan även få 144 Hz VRR via HDMI.
Speaker
Legendariskt ljud
google
Underhållning du älskar med Google TV
amiblight
Uppslukande upplevelse
Mått
Bildegenskaper
Storlek
65 "
Upplösning
3840 x 2160
Paneltyp
HDR
HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log Gamma)
Speltekniker
FreeSync Premium Pro, G-Sync Compatible, VRR, HGiG, ALLM
Uppdateringsfrekvens
144 Hz
Bildprocessor
P5 AI Perfect Picture Engine
Ljudegenskaper
Högtalare
Ja, 3.1 ch 80 W
Ljudformat
Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital
eARC
Ja
Smart TV
System
Google TV
Trådlöst nätverk
Ja, WiFi 6
Bluetooth
Ja, 5.2
Google Assistant
Ja
AirPlay
TV-funktioner
Digitalmottagare
Ja, DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Common Interface
CI+
Text-TV
Anslutningar
HDMI
4 st, 2 st 2.1, 2 st 2.0
HDMI-ARC
HDMI-CEC
USB
2 st
Dimensioner (utan fot)
Bredd
1 444 mm
Djup
56 mm
Höjd
863 mm
Vikt
24,5 kg
Övrigt
VESA
Ja, 300 x 300
Medföljande tillbehör
Fjärrkontroll och laddkabel
Energiklass
F, G vid HDR
EPREL
Årsmodell
2025
Artikelnummer
Paketbredd
17 cm
Pakethöjd
105 cm
Paketlängd
166 cm
Paketvikt
30,1 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
65OLED910/12
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Ambiligt
  • AMBILIGHT-tv
  • 4K META OLED. VRR 144 Hz
  • Dolby Vision och Dolby Atmos
ai
gaming
Komplett spellösning