ASUS 27" BE27ACGN IPS QHD 120 Hz USB-C
Art.nr: 2228229 | 90LM03I0-B03K71
7 st bilder och 0 st videor.
Stor arbetsyta med skarp detaljrikedom
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    2560 x 1440
  • Paneltyp
    IPS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    5 ms
Lagerinformation
Webblager
Kommer in 2026‑05‑26
0 st
Butikslager
Köpinformation
Betala senare
Mer info
Betala om två månader
Energiklass
Recensioner (0)
Är du nöjd med din produkt, skriv en recension och låt alla veta!
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
2560 x 1440
Paneltyp
IPS
Mini LED
Nej
Färgdjup
8 bitar
Bildformat
16:9
Välvd
Nej
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,233 mm
Uppdateringsfrekvens
120 Hz
Responstid
5 ms
Adaptiv synkronisering
Adaptive-Sync
Kontrast
1500:1
Färgrymd
99 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
350 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 1 st 2.1
DisplayPort
Ja, 2 st 1.4, vara 1 st ut
Daisy Chain
Ja
USB Type C
Ja, 1 st (96 W)
USB-C DisplayPort (DP Alt Mode)
Ja
USB-hub
Ja, 3 st 3.2
KVM-switch
Ethernet
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 2 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 150 mm
Pivotfunktion
Ja, 90 °
Tiltbar
Ja, -5 ° / 35 °
Vridbar
Ja, 180 °
Kensingtonlås
Mått
Bredd
612,2 mm
Djup
224 mm
Höjd
527,8 mm
Vikt
7 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
DP, HDMI och USB-kabel
Energiklass
D
EPREL
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
42,7 cm
Pakethöjd
14 cm
Paketlängd
69,1 cm
Paketvikt
10,1 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
90LM03I0-B03K71
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Mini LED
Färgdjup
8 bitar
Välvd
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,233 mm
Uppdateringsfrekvens
120 Hz
Adaptiv synkronisering
Adaptive-Sync
Kontrast
Färgrymd
99 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
350 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 1 st 2.1
DisplayPort
Ja, 2 st 1.4, vara 1 st ut
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (96 W)
USB-hub
Ja, 3 st 3.2
KVM-switch
Ethernet
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 2 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 150 mm
Pivotfunktion
Ja, 90 °
Tiltbar
Ja, -5 ° / 35 °
Vridbar
Ja, 180 °
Kensingtonlås
Mått
Bredd
612,2 mm
Djup
224 mm
Höjd
527,8 mm