LG 34" UltraGear 34GX900A OLED WQHD (800R) 240 Hz
Art.nr: 2227859 | 34GX900A-B
13 st bilder och 0 st videor.
29%
Böjd OLED för maximal inlevelse
UltraGear OLED 34GX900A är en böjd 34-tums ultrabred spelskärm som levererar maximal inlevelse. WQHD OLED-panelen tillsammans med 98,5 % DCI-P3 och DisplayHDR True Black 400 ger djup svärta och fantastiska färger. Med 240 Hz uppdateringsfrekvens och 0,03 ms (GtG) får du extremt följsamt gameplay. HDMI 2.1 och stöd för G-Sync och FreeSync Premium Pro gör den redo för både PC och konsol.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3440 x 1440
  • Paneltyp
    OLED
  • Bildformat
    21:9
  • Responstid
    0,03 ms
Lagerinformation
Webblager
I lager
9 st
Butikslager
Köpinformation
Delbetala ditt köp
Mer info
Energiklass
Recensioner (1)
Är du nöjd med din produkt, skriv en recension och låt alla veta!
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Bildskärmsupplösning
3440 x 1440
Paneltyp
OLED
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar
Bildformat
21:9
Välvd
Ja, 800R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,231 mm
Uppdateringsfrekvens
240 Hz
Responstid
0,03 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync Premium Pro, G-Sync Compatible, VRR
Kontrast
1,5M:1
Färgrymd
98,5 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 400 True Black
Ljusstyrka
275 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.1
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
DSC (Display Stream Compression)
Ja
Daisy Chain
Nej
USB Type C
Ja, 1 st (65 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Ja, Hexagon Lightning
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 7 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Vridbar
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
784,1 mm
Djup
291,8 mm
Höjd
580,4 mm
Vikt
10,4 kg
Övrigt
Medföljande tillbehör
DP, HDMI och USB-kabel
Energiklass
G
EPREL
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
29,5 cm
Pakethöjd
55 cm
Paketlängd
92,7 cm
Paketvikt
15,1 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
34GX900A-B
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Mini LED
Färgdjup
10 bitar
Välvd
Ja, 800R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,231 mm
Uppdateringsfrekvens
240 Hz
Adaptiv synkronisering
Kontrast
1,5M:1
Färgrymd
98,5 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 400 True Black
Ljusstyrka
275 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.1
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (65 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Ja, Hexagon Lightning
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 7 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Vridbar
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
784,1 mm
Djup
291,8 mm
Höjd
580,4 mm