LG 32" UltraGear 32GX870A OLED 4K 240/480 Hz Dual Mode
Art.nr: 2227857 | 32GX870A-B
12 st bilder och 0 st videor.
24%
OLED 4K-spelskärm med dubbla lägen
UltraGear 32GX870A är en avancerad 32-tums 4K UHD-spelskär för krävande gamers. OLED-panelen med MLA+ levererar djup svärta, 98,5 % DCI-P3 och DisplayHDR™ True Black 400. Med 0,03 ms (GtG) och Dual-Mode kan du växla mellan 240 Hz i 4K och extremt snabba 480 Hz i FHD. Stöd för G-Sync, FreeSync Premium Pro och DP 2.1 ger silkeslen prestanda.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3840 x 2160, 1920 x 1080
  • Paneltyp
    OLED
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    0,03 ms
Lagerinformation
Webblager
I lager
3 st
Butikslager
Köpinformation
Delbetala ditt köp
Mer info
Energiklass
Recensioner (0)
Är du nöjd med din produkt, skriv en recension och låt alla veta!
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
32 "
Bildskärmsupplösning
3840 x 2160, 1920 x 1080
Paneltyp
OLED
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar
Bildformat
16:9
Välvd
Nej
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
240 Hz, 480 Hz vid FHD
Responstid
0,03 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync Premium Pro, G-Sync Compatible, VRR
Kontrast
1,5M:1
Färgrymd
98,5 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 400 True Black
Ljusstyrka
275 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.1
DisplayPort
Ja, 1 st 2.1
DSC (Display Stream Compression)
Ja
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (90 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 7 W (DTS)
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Vridbar
Mått
Bredd
714,1 mm
Djup
249,8 mm
Höjd
620,9 mm
Vikt
9,1 kg
Övrigt
Medföljande tillbehör
DP och HDMI-kabel
Energiklass
G
EPREL
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
18,3 cm
Pakethöjd
54,4 cm
Paketlängd
97,3 cm
Paketvikt
13,6 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
32GX870A-B
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Står att skärmen är "glansig" (glossy) men det stämmer ej
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
32 "
Mini LED
Färgdjup
10 bitar
Välvd
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
240 Hz, 480 Hz vid FHD
Adaptiv synkronisering
Kontrast
1,5M:1
Färgrymd
98,5 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 400 True Black
Ljusstyrka
275 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.1
DisplayPort
Ja, 1 st 2.1
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (90 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Funktioner
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 7 W (DTS)
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Vridbar
Mått
Bredd
714,1 mm
Djup
249,8 mm
Höjd
620,9 mm