LG 27" UltraGear 27GX704A OLED QHD 240 Hz
Art.nr: 2227706 | 27GX704A-B
16 st bilder och 0 st videor.
34%
Stilren OLED med glansig panel
Upplev blixtsnabb gaming på en 27” QHD-skärm med glansig OLED-panel som erbjuder 240 Hz, 0,03 ms respons och otroliga färger (98,5 % DCI-P3, HDR True Black 400). HDMI 2.1 ger framtidssäker anslutning, medan FreeSync Premium Pro och G-Sync-kompatibilitet garanterar jämnt spel. Justerbar, nästintill ramlös design med proffsmenyer för maximal kontroll.
Webblager
I lager
31 st
Butikslager
Köpinformation
Delbetala ditt köp
Mer info
Energiklass
Recensioner (3)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
gx
OLED som lyfter bilden
mla
Ljusstyrka och MLA+
snabb
Byggd för snabb gaming
Skärmen levererar en uppdateringsfrekvens på 240 Hz och en extremt låg svarstid på 0,03 ms (GtG). Det ger en följsam och responsiv spelupplevelse där rörelser återges skarpt utan störande eftersläpningar. Perfekt för snabba FPS- och actionspel där varje millisekund räknas och precision är avgörande.
synk
Smidig synkteknik
design
Komfort och design
funktioner
Extra funktioner
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Ytskikt
Glansigt
Pixelstorlek
0,2292 mm
Uppdateringsfrekvens
240 Hz
Kontrast
1,5M:1
Färgrymd
98,5 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 400 True Black, HDR10
Ljusstyrka
275 cd/m², 1000 cd/m² peak
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
USB-hub
Ja, 2 st 3.2
Höj och sänkbar fot
Ja, 130 mm
Pivotfunktion
Ja, 90 °
Tiltbar
Ja, -5 ° / 21 °
Bredd
605,2 mm
Djup
220 mm
Höjd
532,6 mm
Vikt
7,2 kg
Övrigt
Färg
Svart
Energiklass
F
EPREL
Tillverkarens garanti
2 år
Pakethöjd
18,1 cm
Paketlängd
80,8 cm
Paketvikt
11 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
27GX704A-B
Upplagd
Releasedatum
2025‑11‑14
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
gx
OLED som lyfter bilden
mla
Ljusstyrka och MLA+
snabb
Byggd för snabb gaming