LG 77" OLED77C5 evo AI 4K Smart TV
Art.nr: 2227322 | OLED77C54LA
5 st bilder och 0 st videor.
Se varje detalj i både ljus och mörker
Snabbfakta
  • Upplösning
    3840 x 2160
  • Paneltyp
    OLED, evo
  • Uppdateringsfrekvens
    120 Hz, Native (VRR 144Hz)
  • System
    webOS Smart TV
  • Årsmodell
    2025
Webblager
I lager
20 st
Butikslager
Köpinformation
Delbetala ditt köp
Mer info
Recensioner (27)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
test
Visuell detalj på nästa nivå
test
Ljusare bild med Brightness Booster
alpha 9 AI Processor Gen8 och LG:s nya ljusförstärkande algoritm ger ljusare bilder.
Perfekta svärtor även i ljusa och mörka utrymmen
Perfekta färger
Ultimat spelande
Upplev gaming på topp med G-Sync-kompatibilitet, 144Hz VRR, 0,1ms pixelsvarstid, AMD FreeSync Premium och ClearMR 9000-certifiering. Börja lira utan fördröjning eller rörelseoskärpa.
AI Picture Pro väcker varje bildruta till liv
Komplettera din AI-upplevelse med AI Magic Remote med en dedikerad AI-knapp
AI Concierge
AI Voice ID
AI Search
Ultraslimmad design
Din TV:s eleganta ram omdefinierar ett modernt utseende och gör TV-tittandet mer uppslukande.
Bildegenskaper
Storlek
77 "
Upplösning
3840 x 2160
Paneltyp
OLED, evo
Färgdjup
10 bitar
HDR
HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log Gamma)
Kontrast
1,35M:1
Speltekniker
FreeSync, G-Sync, VRR, HGiG
Uppdateringsfrekvens
120 Hz, Native (VRR 144Hz)
Responstid
0,1 ms
Bildprocessor
a9 Gen 8 AI Processor 4K
Ljudegenskaper
Högtalare
Ja, 40W 2.2 kanaler
Ljudformat
Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital
Smart TV
System
webOS Smart TV
Trådlöst nätverk
Ja, WiFi 5
Bluetooth
Ja, 5.1
DLNA
Digitalmottagare
Ja, DVB-T/T2/C/S/S2
USB
3 st, USB 2.0
Övriga portar
Ethernet RJ45, Antenn, CI+ 1.4
Dimensioner (utan fot)
Bredd
1 711 mm
Djup
47,1 mm
Höjd
982 mm