LG 65" OLED65B5 4K Smart TV
Art.nr: 2227308 | OLED65B56LA
12 st bilder och 0 st videor.
LG 65" OLED65B5 4K Smart TV
  • Paneltyp
    OLED
  • Uppdateringsfrekvens
    120 Hz
  • Årsmodell
    2025
Recensioner (4)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Bildegenskaper
Storlek
65 "
Paneltyp
OLED
HDR
HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log Gamma)
Speltekniker
G-Sync Compatible, VRR, HGiG, ALLM, FreeSync Premium
Uppdateringsfrekvens
120 Hz
Responstid
0,1 ms
Bildprocessor
a8 AI Processor 4K Gen2
Ljudegenskaper
Högtalare
Ja, 2.0 ch, 20 W
Ljudformat
DTS-HD, Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Trådlöst nätverk
Ja, WiFi 6
Bluetooth
Ja, 5.3
Google Assistant
Nej
Chromecast
AirPlay
DLNA
Common Interface
CI+ 2.0
USB
2 st, 2.0
Dimensioner (utan fot)
Bredd
1 449 mm
Djup
45,9 mm
Höjd
832 mm
Vikt
17,1 kg
Övrigt
VESA
Ja, 300 x 200
Medföljande tillbehör
Fjärrkontroll
Energiklass
F
EPREL
Årsmodell
2025
Artikelnummer
Paketbredd
17,2 cm
Pakethöjd
95 cm
Paketlängd
160 cm
Paketvikt
24,4 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
OLED65B56LA
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Bildegenskaper
Storlek
65 "
HDR
Speltekniker
120 Hz
Responstid
0,1 ms
Bildprocessor
a8 AI Processor 4K Gen2
Ljudegenskaper
Högtalare
Ja, 2.0 ch, 20 W
Ljudformat
Trådlöst nätverk
Ja, WiFi 6
Trådat nätverk
Bluetooth
Ja, 5.3
Google Assistant
Nej
Chromecast
AirPlay
DLNA
Common Interface
CI+ 2.0
USB
2 st, 2.0
Dimensioner (utan fot)
Bredd
1 449 mm
Djup
45,9 mm
Höjd
832 mm