LG 75" QNED93A6A evo 4K QNED MiniLED Smart TV
Art.nr: 2227304 | 75QNED93A6A
10 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
- Upplösning3840 x 2160
- Paneltyp4K QNED MiniLED
- Uppdateringsfrekvens144 Hz
- SystemwebOS 25 Smart TV
- Årsmodell2025
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Tillbehör
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Bildegenskaper
- Storlek
- 75 "
- Upplösning
- 3840 x 2160
- Paneltyp
- 4K QNED MiniLED
- Mini LED
- Ja
- Färgdjup
- 10 bitar
- HDR
- HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log Gamma)
- Kontrast
- Djup kontrast, avancerad LED-dimmer
- Speltekniker
- VRR, HGiG, ALLM, FreeSync Premium
- Uppdateringsfrekvens
- 144 Hz
- Bildprocessor
- a8 AI Processor 4K Gen 2
Ljudegenskaper
- Högtalare
- Ja, 2.2 ch, 40 W
- Ljudformat
- DTS-HD, Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
- eARC
- Ja
Smart TV
- System
- webOS 25 Smart TV
- Trådlöst nätverk
- Ja, Wi-Fi 6
- Trådat nätverk
- Bluetooth
- Ja, 5.3
- Google Assistant
- Nej
- Chromecast
- AirPlay
- DLNA
TV-funktioner
- Digitalmottagare
- Ja, DVB-T/T2/C/S/S2
- Common Interface
- CI+ 2.0
- Timeshift
- Text-TV
- Ja, 2000 sidors minne
Anslutningar
- HDMI
- 4 st, 2.1
- HDMI-ARC
- HDMI-CEC
- Digital ljudutgång
- Analog ljudutgång
- USB
- 2 st, 2.0
- Övriga portar
- Ethernet
Dimensioner (utan fot)
- Bredd
- 1 667 mm
- Djup
- 58,8 mm
- Höjd
- 955 mm
- Vikt
- 25,7 kg, Utan stativ
Övrigt
- VESA
- Ja, 400 x 300
- Medföljande tillbehör
- Fjärrkontroll Magic Remote MR25GA, 2x AA batteries, Strömkabel
- Energiklass
- E
- Årsmodell
- 2025
Artikelnummer
- Paketbredd
- 16,4 cm
- Pakethöjd
- 110,3 cm
- Paketlängd
- 206 cm
- Paketvikt
- 44 kg
- Vårt ArtNr
- Tillverkarens ArtNr
- 75QNED93A6A
- Upplagd
- Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Bildegenskaper
- Storlek
- 75 "
- Upplösning
- 3840 x 2160
- Paneltyp
- 4K QNED MiniLED
- Mini LED
- Färgdjup
- 10 bitar
- HDR
- Kontrast
- Speltekniker
- Uppdateringsfrekvens
- 144 Hz
- Bildprocessor
- a8 AI Processor 4K Gen 2
Ljudegenskaper
- Högtalare
- Ja, 2.2 ch, 40 W
- Ljudformat
- eARC
Smart TV
- System
- webOS 25 Smart TV
- Trådlöst nätverk
- Ja, Wi-Fi 6
- Trådat nätverk
- Bluetooth
- Ja, 5.3
- Google Assistant
- Nej
- Chromecast
- AirPlay
- DLNA
TV-funktioner
- Digitalmottagare
- Ja, DVB-T/T2/C/S/S2
- Common Interface
- CI+ 2.0
- Timeshift
- Text-TV
- Ja, 2000 sidors minne
Anslutningar
- HDMI
- 4 st, 2.1
- HDMI-ARC
- HDMI-CEC
- Digital ljudutgång
- Analog ljudutgång
- USB
- 2 st, 2.0
- Övriga portar
- Ethernet
Dimensioner (utan fot)
- Bredd
- 1 667 mm
- Djup
- 58,8 mm
- Höjd
- 955 mm