LG 27" 27UP850K IPS 4K USB-C
Art.nr: 2226437 | 27UP850K-W
6 st bilder och 0 st videor.
LG 27" 27UP850K IPS 4K USB-C
Knivskarp skärm med USB-C
Njut av felfria bilder och naturliga färger med 27UP850K. Innehållsskapare som arbetar med HDR-innehåll kommer att uppskatta dess förmåga att återge ljusstyrka och kontrast för förhandsgranskning och redigering. Den här skärmen har 95 % täckning av DCI-P3-spektrumet är en utmärk lösning för innehållskreatörer. USB C ger 4K-bild, dataöverföring och laddning av anslutna enheter (upp till 96 W).
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3840 x 2160
  • Paneltyp
    IPS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    5 ms
Lagerinformation
Webblager
Kommer in 2026‑05‑25
0 st
Leverans från butik möjlig i kassan
Butikslager
Köpinformation
Delbetala ditt köp
Mer info
Recensioner (0)
Är du nöjd med din produkt, skriv en recension och låt alla veta!
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
27UP85NP
Behärskade detaljer
27UP85NP
Ren och klar HDR
27UP850N
Enkel kontroll och anslutning
USB Type-C™-portar tillåter 4K-bild, dataöverföring och laddning av anslutna enheter (upp till 96 W) och stödjer samtidigt din laptop via en och samma kabel. Minska trasslet av sladdar och öka effektiviteten med en USB Type-C™-kabel som inte kräver särskilda kablar för din laptop eller andra enheter.
Livfullt och realistiskt
Lätt och bekvämt med ergonomisk design
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
3840 x 2160
Paneltyp
IPS
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar
Bildformat
16:9
Välvd
Nej
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,1554 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
1200:1
Färgrymd
95 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 400
Ljusstyrka
400 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (96 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
613,5 mm
Djup
239,3 mm
Höjd
569,3 mm
Vikt
5,9 kg
Övrigt
Färg
Vit
Medföljande tillbehör
HDMI och USB C-kabel
Energiklass
F
Artikelnummer
Paketbredd
49,6 cm
Pakethöjd
21,2 cm
Paketlängd
69,4 cm
Paketvikt
8,9 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
27UP850K-W
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Behärskade detaljer
Ren och klar HDR
27UP850N
Enkel kontroll och anslutning