LG 34" UltraWide 34BA75QE IPS WQHD (3200R) USB-C
Art.nr: 2226423 | 34BA75QE-B
10 st bilder och 0 st videor.
Upplev maximal produktivitet
34BA75QE är en 34 " UltraWide WQHD (3440×1440) IPS-skärm med 3800R-böjning, 99 % sRGB och HDR10. Tack vare USB-C med 90 W strömförsörjning laddar du din laptop samtidigt som du överför bild, ljud och data via en enda kabel. KVM och PBP gör det enkelt att styra flera enheter, och det ergonomiska stativet ger perfekt arbetskomfort. Inbyggd LAN-port ger stabil nätverksanslutning direkt via skärmen.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3440 x 1440
  • Paneltyp
    IPS
  • Bildformat
    21:9
  • Responstid
    5 ms
Lagerinformation
Webblager
I lager
47 st
Butikslager
Köpinformation
Delbetala ditt köp
Mer info
Recensioner (0)
Är du nöjd med din produkt, skriv en recension och låt alla veta!
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Bildskärmsupplösning
3440 x 1440
Paneltyp
IPS
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar
Bildformat
21:9
Välvd
Ja, 3800R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2325 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms
Kontrast
1000:1
Färgrymd
99 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
Nej
USB Type C
Ja, 1 st (90 W)
USB-hub
Ja, 4 st 3.2
KVM-switch
Ja
Ethernet
Ja
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 150 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 21 °
Vridbar
Ja, 45 °
PbP (Picture by Picture)
Mått
Bredd
816,7 mm
Djup
267,5 mm
Höjd
543,5 mm
Vikt
11 kg
Övrigt
Medföljande tillbehör
DP, HDMI och USB-kabel
Energiklass
F, G vid HDR
EPREL
Artikelnummer
Paketbredd
20,3 cm
Pakethöjd
48,2 cm
Paketlängd
98,8 cm
Paketvikt
13,7 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
34BA75QE-B
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Mini LED
Färgdjup
10 bitar
Välvd
Ja, 3800R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2325 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
Färgrymd
99 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (90 W)
USB-hub
Ja, 4 st 3.2
KVM-switch
Ethernet
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 150 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 21 °
Vridbar
Ja, 45 °
PbP (Picture by Picture)
Mått
Bredd
816,7 mm
Djup
267,5 mm
Höjd
543,5 mm