LG 32" UltraFine 32UN880K IPS 4K Ergo USB-C
Art.nr: 2226337 | 32UN880K-B
9 st bilder och 0 st videor.
Flexibel, kraftfull och stilren 4K-skärm
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3840 x 2160
  • Paneltyp
    IPS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    5 ms
Lagerinformation
Webblager
I lager
19 st
Butikslager
Köpinformation
Delbetala ditt köp
Mer info
Recensioner (1)
Är du nöjd med din produkt, skriv en recension och låt alla veta!
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
32 "
Bildskärmsupplösning
3840 x 2160
Paneltyp
IPS
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar
Bildformat
16:9
Välvd
Nej
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,1816 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms
Kontrast
1000:1
Färgrymd
95 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
350 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (90 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Vridbar
Mått
Bredd
714,3 mm
Djup
406,8 mm
Höjd
641,1 mm
Vikt
10,3 kg
Övrigt
Medföljande tillbehör
HDMI och USB C-kabel
Artikelnummer
Paketbredd
50,7 cm
Pakethöjd
25,1 cm
Paketlängd
82,1 cm
Paketvikt
14,6 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
32UN880K-B
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
32 "
Mini LED
Färgdjup
10 bitar
Välvd
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,1816 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
Färgrymd
95 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
350 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (90 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Vridbar
Mått
Bredd
714,3 mm
Djup
406,8 mm
Höjd
641,1 mm