LG 32'' UltraFine 32UQ850V IPS Black 4K USB-C
Art.nr: 2226253 | 32UQ850V-W
5 st bilder och 0 st videor.
19%
Exakta färger och kontraster för proffs
LG UltraFine 32UQ850V är en 32-tums 4K UHD-skärm med IPS Black-panel som levererar ett imponerande kontrastförhållande på 2000:1. Den har en ljusstyrka på 400 cd/m² och täcker 98% av DCI-P3-färgrymden, vilket ger levande och exakta färger. Skärmen stöder AMD FreeSync för en smidig synkning och är utrustad med USB-C-anslutning som möjliggör 90 W strömleverans.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3840 x 2160
  • Paneltyp
    IPS Black
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    5 ms
Lagerinformation
Webblager
I lager
16 st
Butikslager
Köpinformation
Delbetala ditt köp
Mer info
Recensioner (0)
Är du nöjd med din produkt, skriv en recension och låt alla veta!
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
32 "
Bildskärmsupplösning
3840 x 2160
Paneltyp
IPS Black
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar
Bildformat
16:9
Välvd
Nej
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,1554 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
2000:1
Färgrymd
98 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10, HDR 400
Ljusstyrka
400 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (90 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
KVM-switch
Ja
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Mått
Bredd
714,5 mm
Djup
293,3 mm
Höjd
597,8 mm
Vikt
7,15 kg
Övrigt
Färg
Vit
Medföljande tillbehör
DP, HDMI och USB-kablar
Artikelnummer
Paketbredd
50,7 cm
Pakethöjd
21,3 cm
Paketlängd
82,1 cm
Paketvikt
10,85 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
32UQ850V-W
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
32 "
Mini LED
Färgdjup
10 bitar
Välvd
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,1554 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
Färgrymd
98 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10, HDR 400
Ljusstyrka
400 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (90 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Mått
Bredd
714,5 mm
Djup
293,3 mm
Höjd
597,8 mm