Philips 34" 34B2U5600C VA WQHD (1500R) USB-C
Art.nr: 2226002 | 34B2U5600C/23
4 st bilder och 0 st videor.
Philips 34B2U5600C är en 34-tums böjd skärm med WQHD-upplösning (3440 x 1440) och VA-panel som erbjuder breda betraktningsvinklar och hög kontrast. Den integrerade USB-C-porten möjliggör snabb dataöverföring och strömförsörjning upp till 96 W. Med Smart KVM-funktionen kan du enkelt växla mellan olika källor. Skärmen har även inbyggda stereohögtalare för en komplett multimediaupplevelse.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3440 x 1440
  • Paneltyp
    VA
  • Bildformat
    21:9
  • Responstid
    4 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Bildskärmsupplösning
3440 x 1440
Paneltyp
VA
Mini LED
Nej
Färgdjup
8 bitar
Bildformat
21:9
Välvd
Ja, 1500R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2318 mm
Uppdateringsfrekvens
120 Hz, 100 Hz via HDMI
Responstid
4 ms
Kontrast
4000:1
Färgrymd
120 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Nej
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (96 W)
USB-hub
Ja, 4 st 3.2
KVM-switch
Ja
Ethernet
Ja
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 180 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 30 °
Vridbar
Ja, 180 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
807 mm
Djup
281 mm
Höjd
575 mm
Vikt
10,4 kg
Övrigt
Färg
Svart, Silver
Medföljande tillbehör
HDMI, DP och USB-kabel
Energiklass
F
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
51,9 cm
Pakethöjd
22,6 cm
Paketlängd
98 cm
Paketvikt
12,43 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
34B2U5600C/23
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Mini LED
Färgdjup
8 bitar
Välvd
Ja, 1500R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2318 mm
Uppdateringsfrekvens
120 Hz, 100 Hz via HDMI
Kontrast
Färgrymd
120 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (96 W)
USB-hub
Ja, 4 st 3.2
KVM-switch
Ethernet
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 180 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 30 °
Vridbar
Ja, 180 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
807 mm
Djup
281 mm
Höjd
575 mm