Philips 34" 34B1U5600CH VA WQHD (1500R)
Art.nr: 2226000 | 34B1U5600CH/23
4 st bilder och 0 st videor.
Philips 34B1U5600CH är en 34-tums svängd UltraWide-skärm med 21:9-bildförhållande och WQHD-upplösning (3440 x 1440). Den integrerade USB-C-dockningsstationen möjliggör snabb dataöverföring och strömförsörjning upp till 100 W. Skärmen har en 5 MP webbkamera med mikrofon, vilket ger skarpa bilder och tydligt ljud för videokonferenser. Anslutningar inkluderar HDMI 2.0, DisplayPort 1.4 och USB-A-hubb.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3440 x 1440
  • Paneltyp
    VA
  • Bildformat
    21:9
  • Responstid
    4 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Bildskärmsupplösning
3440 x 1440
Paneltyp
VA
Mini LED
Nej
Färgdjup
8 bitar
Bildformat
21:9
Välvd
Ja, 1500R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2318 mm
Uppdateringsfrekvens
120 Hz, 100 Hz via HDMI
Responstid
4 ms
Kontrast
3000:1
Färgrymd
120 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Nej
Ljusstyrka
350 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 1 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (100 W)
USB-hub
Ja, 4 st 3.2
KVM-switch
Ja
Ethernet
Ja
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 180 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 25 °
Vridbar
Ja, 180 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kamera
Ja, 5 MP
Mikrofon
Kensingtonlås
Mått
Bredd
807 mm
Djup
250 mm
Höjd
601 mm
Vikt
11,71 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
HDMI, DP och USB-kabel
Energiklass
F
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
52,5 cm
Pakethöjd
28,2 cm
Paketlängd
90,4 cm
Paketvikt
15,38 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
34B1U5600CH/23
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Mini LED
Färgdjup
8 bitar
Välvd
Ja, 1500R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2318 mm
Uppdateringsfrekvens
120 Hz, 100 Hz via HDMI
Kontrast
Färgrymd
120 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ljusstyrka
350 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 1 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (100 W)
USB-hub
Ja, 4 st 3.2
KVM-switch
Ethernet
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 180 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 25 °
Vridbar
Ja, 180 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kamera
Ja, 5 MP
Mikrofon
Kensingtonlås
Mått
Bredd
807 mm
Djup
250 mm
Höjd
601 mm