LG 34'' UltraWide 34WR55QK VA WQHD (1800R) 100 Hz USB-C
Art.nr: 2225681 | 34WR55QK-B
6 st bilder och 0 st videor.
LG 34WR55QK är en 34-tums UltraWide QHD-böjd skärm (3440 x 1440) med HDR10 och 99 % sRGB för levande färger. USB-C med 65 W laddning, HDMI, och DisplayPort gör den mångsidig. Ergonomiskt justerbar med höjd- och lutningsfunktioner samt Flicker Safe för bekväm användning. Perfekt för multitasking och kreativt arbete.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3440 x 1440
  • Paneltyp
    VA
  • Bildformat
    21:9
  • Responstid
    5 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Bildskärmsupplösning
3440 x 1440
Paneltyp
VA
Mini LED
Nej
Färgdjup
8 bitar
Bildformat
21:9
Välvd
Ja, 1800R
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
100 Hz
Responstid
5 ms
Kontrast
3000:1
Färgrymd
99 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
Nej
USB Type C
Ja, 1 st (65 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
809 mm
Djup
260 mm
Höjd
568,3 mm
Vikt
6,9 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
HDMI och USB-kabel
Artikelnummer
Paketbredd
52,4 cm
Pakethöjd
21,2 cm
Paketlängd
98,6 cm
Paketvikt
10,3 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
34WR55QK-B
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Mini LED
Färgdjup
8 bitar
Välvd
Ja, 1800R
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
100 Hz
Kontrast
Färgrymd
99 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (65 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
809 mm
Djup
260 mm
Höjd
568,3 mm