Philips 49" Evnia 49M2C8900L OLED DQHD (1800R) 144 Hz Ambiglow
Art.nr: 2225604 | 49M2C8900L/00
8 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    5120 x 1440
  • Paneltyp
    QD-OLED
  • Bildformat
    32:9
  • Responstid
    0,03 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (4)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
QD OLED
QD-OLED för överlägsna färger
HDR
HDR TrueBlack 400 ger otroliga skuggdetaljer
Ambiglow
AI-förbättrad Ambiglow
DTS
DTS Sound med 30 W uteffekt: för bättre ljud
Din förbättrade ljudupplevelse är här. Den här skärmen är utrustad med fyra 7,5-watts högtalare, vilket ger ett ljudsystem med en uteffekt på upp till 30 W. Förutom det extra wattalet ger DTS Sound-högtalarna en varm, detaljerad och förbättrad ljudupplevelse som i slutänden gör din spelupplevelse mer upplevelsehöjande.
Dynamic Lighting
Synkronisera belysningen på alla enheter
Sync
FreeSync Premium Pro
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
49 "
Bildskärmsupplösning
5120 x 1440
Paneltyp
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar
Bildformat
32:9
Välvd
Ja, 1800R
Ytskikt
Semi-glansigt
Pixelstorlek
0,233 mm
Uppdateringsfrekvens
144 Hz, 60 Hz via HDMI
Responstid
0,03 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync Premium Pro, G-Sync Compatible
Kontrast
1M:1
Färgrymd
99 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 400 True Black
Ljusstyrka
250 cd/m², 1000 cd/m² peak
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
Nej
USB Type C
Ja, 1 st (90 W)
USB-hub
Ja, 4 st 3.2
KVM-switch
Ja
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Ja, Ambiglow
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 30 W, 2.2 Channel (DTS)
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 150 mm
Tiltbar
Ja, -5 ° / 15 °
Vridbar
Ja, 20 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
119,5 mm
Djup
359 mm
Höjd
544 mm
Vikt
13,96 kg
Övrigt
Färg
Vit
Medföljande tillbehör
DP, HDMI, USB-kablar och fjärrkontroll
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
30 cm
Pakethöjd
47,5 cm
Paketlängd
129 cm
Paketvikt
19,41 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
49M2C8900L/00
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Verifierad köpare
Behöver man använda displayport kabel för att få 144hertz?
Går det dela upp skärmen vid användning av två källor till en 34" och resten till andra systemet?
QD-OLED för överlägsna färger
HDR
Ambiglow
AI-förbättrad Ambiglow
DTS