Cooler Master 27" Tempest GZ2711 OLED QHD 240 Hz USB-C
Art.nr: 2224284 | CMI-GZ2711-EK
13 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    2560 x 1440
  • Paneltyp
    OLED
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    0,03 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
Ultrasnabb och färgstark
OLED för oöverträffad bild
Djup svärta i alla lägen
Ge dig själv ett försprång
Njut av blixtsnabba svarstider på 0,03 ms med en ultrahög 240 Hz uppdateringsfrekvens och AMD FreeSync Premium, vilket säkerställer kristallklara, sömlösa bilder utan tearing med kompatibla grafikkort.
USB Typ C-anslutning
  • Strömförsörjning
  • Displaysignal
  • Dataöverföring
Förenkla din installation med en enda Type-C-kabel som hanterar videoutgång (ALT-läge) och strömleverans på upp till 96 W PD.
Bild i Bild och Bild bredvid Bild
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
2560 x 1440
Paneltyp
OLED
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar
Bildformat
16:9
Välvd
Nej
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
240 Hz
Responstid
0,03 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync Premium
Kontrast
1,5M:1
Färgrymd
98,5 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
150 cd/m², 450 cd/m² peak
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.1
DisplayPort
Ja, 2 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (96 W)
USB-hub
Ja, 2 st
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Ja
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 3 W
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Mått
Vikt
5,46 kg
Övrigt
Färg
Svart
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
21,5 cm
Pakethöjd
50 cm
Paketlängd
83 cm
Paketvikt
10,8 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
CMI-GZ2711-EK
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Ultrasnabb och färgstark
OLED för oöverträffad bild
Djup svärta i alla lägen
Ge dig själv ett försprång
USB Typ C-anslutning
  • Strömförsörjning
  • Displaysignal
  • Dataöverföring