LG 27" 27BR750C IPS USB-C Webcam
Art.nr: 2224063 | 27BR750C-C
13 st bilder och 0 st videor.
LG 27BR750C är en färgkalibrerad 27" Full HD (1920x1080) IPS-skärm med inbyggd Full HD-webbkamera och mikrofon. Skärmen har stöd för Daisy Chain samt har en 65 W USB Type C-port för både smidig flerskärmskoppling och anslutning till en laptop. Skärmen har även läsarläge och är flimmerfri.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920 x 1080
  • Paneltyp
    IPS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    5 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
1920 x 1080
Paneltyp
IPS
Mini LED
Nej
Färgdjup
8 bitar
Bildformat
16:9
Välvd
Nej
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,3114 mm
Uppdateringsfrekvens
75 Hz
Responstid
5 ms
Kontrast
1000:1
Färgrymd
72 % NTSC
HDR (High Dynamic Range)
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 1 st
DisplayPort
Ja, 2 st
Daisy Chain
Ja
USB Type C
Ja, 1 st (65 W)
USB-hub
Ja, 3 st 3.0
KVM-switch
Ethernet
Ja
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 2 W
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
PiP (Picture in Picture)
Kamera
Mikrofon
Mått
Bredd
611,7 mm
Djup
256 mm
Höjd
657,5 mm
Vikt
7,95 kg
Övrigt
Färg
Svart
Energiklass
E
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
53,4 cm
Pakethöjd
19,8 cm
Paketlängd
69,3 cm
Paketvikt
10,65 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
27BR750C-C
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Mini LED
Färgdjup
8 bitar
Välvd
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,3114 mm
Uppdateringsfrekvens
75 Hz
Kontrast
Färgrymd
72 % NTSC
HDR (High Dynamic Range)
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 1 st
DisplayPort
Ja, 2 st
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (65 W)
USB-hub
Ja, 3 st 3.0
KVM-switch
Ethernet
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 2 W
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
PiP (Picture in Picture)
Kamera
Mikrofon
Mått
Bredd
611,7 mm
Djup
256 mm
Höjd
657,5 mm