LG 24" 24BK55YP IPS
Art.nr: 2224060 | 24BK55YP-B
10 st bilder och 0 st videor.
LG 24" 24BK55YP IPS
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920 x 1080
  • Paneltyp
    IPS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    5 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
24 "
Bildskärmsupplösning
1920 x 1080
Paneltyp
IPS
Mini LED
Nej
Färgdjup
8 bitar
Bildformat
16:9
Välvd
Nej
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
75 Hz
Responstid
5 ms
Kontrast
1000:1
Färgrymd
72 % NTSC
HDR (High Dynamic Range)
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 1 st 1.4
DisplayPort
Ja, 1 st 1.2
Daisy Chain
DVI
Ja, 1 st
VGA
Ja, 1 st
USB Type C
USB-hub
Ja, 2 st 2.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Högtalare
Ja, 2 x 2 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 130 mm
Pivotfunktion
Ja, 90 °
Tiltbar
Ja, -5 ° / 25 °
Vridbar
Ja, 90 °
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
553,8 mm
Djup
240 mm
Höjd
382,9 mm
Vikt
5,7 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
DP, DVI och USB-kabel
Energiklass
E
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
50,5 cm
Pakethöjd
17,8 cm
Paketlängd
62,7 cm
Paketvikt
7,75 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
24BK55YP-B
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
24 "
Mini LED
Färgdjup
8 bitar
Välvd
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
75 Hz
Kontrast
Färgrymd
72 % NTSC
HDR (High Dynamic Range)
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 1 st 1.4
DisplayPort
Ja, 1 st 1.2
Daisy Chain
DVI
VGA
USB Type C
USB-hub
Ja, 2 st 2.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Högtalare
Ja, 2 x 2 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 130 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 25 °
Vridbar
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
553,8 mm
Djup
240 mm
Höjd
382,9 mm