LG 27'' Dual Ergo 27QP88DP IPS QHD USB-C
Art.nr: 2223086 | 27QP88DP-BS
12 st bilder och 0 st videor.
Öka din produktivitet med en flexibel, innovativ dubbelskärmsskärm för en effektivare arbetsdag. Dra nytta av den förbättrade flexibiliteten hos Ergo Dual Stand för att optimera din installation. Justera de dubbla monitorerna genom att flytta dem framåt eller bakåt, svänga, rotera, luta och mer. De dubbla 27-tums QHD IPS-skärmarna ger detaljerade bilder och briljanta färger. Stöder även USB-Type C Daisy Chain (max 60 Hz).
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    2560 x 1440
  • Paneltyp
    IPS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    5 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
Dual Ergo 27QP88D
Anpassningsbar Dual Display
Kompatibel med en Daisy Chain Setup
*Denna funktion är inte kompatibel med Mac-enheter som har Apple M1-chippet.
Enkel installation
*För att installera Ergo-stativet på bordet bör skrivbordet vara mindre än 75 mm (2,9 tum) tjockt för C-Clamp eller ha bordshålet mer än 45 mm (1,7 tum) stort för Grommet.
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 ", Två stycken
Bildskärmsupplösning
2560 x 1440
Paneltyp
IPS
Mini LED
Nej
Bildformat
16:9
Välvd
Nej
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
75 Hz
Responstid
5 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
1000:1
Färgrymd
99 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
350 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 1 st
DisplayPort
Ja, 1 st
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (65 W)
USB-hub
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Vridbar
PiP (Picture in Picture)
Artikelnummer
Paketbredd
56,8 cm
Pakethöjd
37,4 cm
Paketlängd
73,2 cm
Paketvikt
23,5 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
27QP88DP-BS
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Dual Ergo 27QP88D
Anpassningsbar Dual Display
Enkel installation