LG 55" OLED55C35 evo 4K Smart TV
Art.nr: 2222998 | OLED55C35LA.AEU
8 st bilder och 0 st videor.
  • Paneltyp
    OLED, evo
  • Uppdateringsfrekvens
    120 Hz
  • Årsmodell
    2023
Recensioner (9)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
LG OLED evo
En utveckling på djupet
LG OLED evo
Oändlig kontrast
Makalösa filmupplevelser
Ett oändligt utbud av underhållning
Släng dig in i ett episkt äventyr
Allt du behöver för gaming på en plats
Gränsöverskridande design
Välj Storleken som passar dig
Bildegenskaper
Storlek
55 "
Paneltyp
OLED, evo
HDR
HDR10, Dolby Vision, Dolby Vision IQ, HLG (Hybrid Log Gamma)
Kontrast
1,35M:1
Uppdateringsfrekvens
120 Hz
Bildprocessor
a9 Gen 6 AI Processor 4K
Ljudegenskaper
Högtalare
Ja, 2.2 ch, 40 W
Ljudformat
DTS-HD, Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Ja, 5.0
Google Assistant
Nej
Chromecast
AirPlay
DLNA
Common Interface
CI+ 2.0
USB
3 st, 2.0
Dimensioner (utan fot)
Bredd
1 222 mm
Djup
230 mm
Höjd
757 mm