LG 43'' 43UN700P 4K UHD IPS USB-C
Art.nr: 2222677 | 43UN700P-B
7 st bilder och 0 st videor.
LG 43UN700 möjliggör optimal professionell prestanda med förbättrad bildkvalitet på en enorm 43-tumsskärm. Med USB Type-C-anslutning kan du effektivt överföra data och bild med en enda kabel. Plus, utökade ingångar med ett justerbart stativ gör den här skärmen till en stationär kraftpaket. Dessutom skapar dess två 10 W stereohögtalare med Rich Bass en extremt uppslukande upplevelse.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3840 x 2160
  • Paneltyp
    IPS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    8 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
43 "
Bildskärmsupplösning
3840 x 2160
Paneltyp
IPS
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar, 8 bitar + FRC
Bildformat
16:9
Välvd
Nej
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,245 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
8 ms
Kontrast
1000:1
Färgrymd
72 % NTSC
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
400 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 4 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (60 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 10 W
VESA-fäste
Ja, 200 x 200
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 20 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
967,74 mm
Djup
274,32 mm
Höjd
647,7 mm
Vikt
17,51 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
DP, HDMI, USB-kabel och fjärrkontroll
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
65,8 cm
Pakethöjd
28,5 cm
Paketlängd
106,5 cm
Paketvikt
21,5 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
43UN700P-B
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
43 "
Mini LED
Färgdjup
10 bitar, 8 bitar + FRC
Välvd
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,245 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
Färgrymd
72 % NTSC
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
400 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 4 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (60 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 10 W
VESA-fäste
Ja, 200 x 200
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 20 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
967,74 mm
Djup
274,32 mm
Höjd
647,7 mm