LG 55" OLED55CS6 4K Smart TV
Art.nr: 2222667 | OLED55CS6LA
9 st bilder och 0 st videor.
LG 55" OLED55CS6 4K Smart TV
4K OLED TV med LG α9 Gen5 AI-processor, Dynamic Tone Mapping Pro och Eye Comfort Display. Upplev en dynamisk Smart TV med ThinQ AI webOS ackompanjerat av en NFC magisk fjärrkontroll. Med LG OLED CS6 frå du True Cinema Experience som stödjer Dolby Vision IQ och Dolby Atmos. Upplev spel utan gränser med G-SYNC / AMD FreeSync Premium / VRR / ALLM / HGiG, HDMI 2.1 eARC Game Optimizer och en uppdateringsfrekvens på 120 Hz utan eftersläp.
  • Paneltyp
    OLED
  • Uppdateringsfrekvens
    120 Hz
  • System
    webOS
  • Årsmodell
    2022
Recensioner (4)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
LG OLED CS6
LG OLED CS6
Äkta mörker framhäver ljuset
Skönhet och intelligens kombinerat
Imponerande svärta, briljant ljus
Detaljrikedomen finslipas
Omslutande surroundljud
TV bara för dig
Verklig bioupplevelse hemma
Alla dina favoriter på ett ställe
Den ultimata spelupplevelsen
Bildegenskaper
Storlek
55 "
Paneltyp
OLED
HDR
HDR10, Dolby Vision IQ, HLG (Hybrid Log Gamma)
Kontrast
Ultra Luminance Pro
Uppdateringsfrekvens
120 Hz
Responstid
1 ms
Bildprocessor
a9 Gen 5 AI Processor 4K
Ljudegenskaper
Högtalare
Ja, 2.2 ch, 40 W
Ljudformat
Dolby Atmos
System
webOS
Ja, 5.0
Google Assistant
Digitalmottagare
Ja, DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2
Common Interface
CI+ 1.4
PVR (Digital Inspelning)
USB
3 st
Dimensioner (utan fot)
Bredd
1 228 mm
Djup
46,9 mm
Höjd
708 mm
Vikt
18,9 kg
Medföljande tillbehör
Strömkabel och fjärrkontroll
Energiklass
G
Årsmodell
2022
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
20,7 cm
Pakethöjd
81 cm
Paketlängd
134,5 cm
Paketvikt
28,6 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
OLED55CS6LA
när öppnar butiken
LG 55" OLED55CS6 4K Smart TV