LG 38'' UltraWide 38WN95CP Nano IPS WQHD+ (2300R) 144 Hz
Art.nr: 2222613 | 38WN95CP-W
7 st bilder och 0 st videor.
38WN95C är mer än en böjd bildskärm, det här är en heltäckande arbetshäst. Den 38" UltraWide-skärmen är gjord för spel, film, skapande och arbete. Den har en Nano IPS 1 ms-skärm, 144Hz uppdateringsfrekvens, många anslutningar och kompatibilitet med G-Sync. Arbeta hårt, spela mer.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3840 x 1600
  • Paneltyp
    Nano IPS
  • Bildformat
    21:9
  • Responstid
    1 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (5)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
38 "
Bildskärmsupplösning
3840 x 1600
Paneltyp
Nano IPS
Mini LED
Nej
Bildformat
21:9
Välvd
Ja, 2300R
Uppdateringsfrekvens
144 Hz
Responstid
1 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync, G-Sync Compatible
Kontrast
1000:1
Färgrymd
98 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 600
Ljusstyrka
450 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st
DisplayPort
Ja, 1 st
Daisy Chain
Nej
Thunderbolt
Ja, 3.0 (95 W)
USB Type C
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 15 °
Vridbar
Ja, 15 °
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
895,4 mm
Djup
282 mm
Höjd
583,7 mm
Vikt
8,32 kg
Övrigt
Färg
Svart, Silver
Medföljande tillbehör
HDMI, DP och Thunderbolt
Artikelnummer
Paketbredd
98,2 cm
Pakethöjd
19,1 cm
Paketlängd
52,7 cm
Paketvikt
12,3 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
38WN95CP-W
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Hej, Är detta en ny modell eller en äldre som återlanseras?
Det är samma modell med ett nytt artikelnummer från LG.
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
38 "
Mini LED
Välvd
Ja, 2300R
Uppdateringsfrekvens
144 Hz
Adaptiv synkronisering
FreeSync, G-Sync Compatible
Kontrast
Färgrymd
98 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 600
Ljusstyrka
450 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st
DisplayPort
Ja, 1 st
Daisy Chain
Thunderbolt
Ja, 3.0 (95 W)
USB Type C
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 15 °
Vridbar
Ja, 15 °
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
895,4 mm
Djup
282 mm
Höjd
583,7 mm