LG 27'' UltraFine 27MD5KLP IPS 5K
Art.nr: 2222603 | 27MD5KLP-B
6 st bilder och 0 st videor.
LG UltraFine 27MD5KLP är över 50 procent större än en 4K-skärm när det kommer till antalet råa pixlar och 218 PPI ger levande bilder och knivskarp text. Upplev hur overkligt klart allt blir på en stor 5K-skärm. Skärmen stödjer 99 % DCI-P3 och 500 nits ljusstyrka och erbjuder knivskarp text och livliga bilder med ett stort färgomfång och en otrolig färgpalett. Med Thunderbolt 3 kan du överföra 5K-video, ljud och data samtidigt och den kan även ladda en enhet upp till 94 W med en enda anslutning.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    5120 x 2880
  • Paneltyp
    IPS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    14 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
5120 x 2880
Paneltyp
IPS
Färgdjup
10 bitar, 8 bitar + FRC
Bildformat
16:9
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,1169 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
14 ms
Kontrast
1100:1
Färgrymd
99 % DCI-P3
Ljusstyrka
500 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
Thunderbolt
Ja, 1 st 94 W
USB Type C
Ja, 3 st
Funktioner
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja
Tiltbar
Ja
Kamera
Mikrofon
Mått
Bredd
625,6 mm
Djup
239,9 mm
Höjd
574,4 mm
Vikt
8,5 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
Thunderbolt 3-kabel och USB-C
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
57,3 cm
Pakethöjd
31,5 cm
Paketlängd
74,3 cm
Paketvikt
13,5 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
27MD5KLP-B
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Färgdjup
10 bitar, 8 bitar + FRC
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,1169 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
Färgrymd
99 % DCI-P3
Ljusstyrka
500 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
Thunderbolt
Ja, 1 st 94 W
USB Type C
Ja, 3 st
Funktioner
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Tiltbar
Kamera
Mikrofon
Mått
Bredd
625,6 mm
Djup
239,9 mm
Höjd
574,4 mm