Samsung 27" S27A800U UHD 4K IPS USB-C
Art.nr: 2222483 | LS27A800UJPXEN
5 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3840 x 2160
  • Paneltyp
    IPS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    5 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
Innovativa bildskärmar som förbättrar dina resultat
  • USB type-C för dataöverföring och 90 W laddning
  • 1 miljard färger och HDR10
  • Intelligent Eye Care, automatisk ljus- och färgjustering
Upplev en större bild med djupare detaljer
Bildkvalitet från alla vinklar med IPS-panel
Optimerad för professionella arbetsmiljöer. Storlekarna 24" och 27" i S-serien har en IPS-panel som ger kristallklar färgkvalitet och en bred betraktningsvinkel på 178°. Alla användare kan förvänta sig en fantastisk tittarupplevelse från alla vinklar, med levande och jämna färger.
En miljard färger med HDR10
Arbeta stressfritt utan kabelhärvor
Inga kabelhärvor – endast ren njutning. Samsungs högupplösta bildskärm har en USB Type-C-port med 90 W som laddar din laptop och överför data via en och samma kabel. Med flera USB 3.0-portar kan du även ansluta enheter direkt till bildskärmen för en mer organiserad och mindre rörig arbetsplats.
Reaktionssnabb skärm
TUV-certifierad Intelligent Eye Care
Maximera komforten, minimera störningarna
Auto Source Switch
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
3840 x 2160
Paneltyp
IPS
Mini LED
Nej
Bildformat
16:9
Välvd
Nej
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
1000:1
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 1 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.2
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (90 W)
USB-hub
Ja, 3 st 3.0 + 1 st 2.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 120 mm
Pivotfunktion
Ja, 90 °
Tiltbar
Ja, -2 ° / 25 °
Vridbar
Ja, 30 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
615,5 mm
Djup
196,4 mm
Höjd
551,9 mm
Vikt
6,7 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
HDMI och USB C-kabel
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
45 cm
Pakethöjd
17,1 cm
Paketlängd
68,6 cm
Paketvikt
8,1 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS27A800UJPXEN
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
  • 1 miljard färger och HDR10
En miljard färger med HDR10