LG 34" UltraWide 34WP85CN IPS WQHD (1900R) USB-C
Art.nr: 2222186 | 34WP85CN-B
7 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3440 x 1440
  • Paneltyp
    IPS
  • Bildformat
    21:9
  • Responstid
    5 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Bildskärmsupplösning
3440 x 1440
Paneltyp
IPS
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar, 8 bitar + FRC
Bildformat
21:9
Välvd
Ja, 1900R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,233 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
1000:1
Färgrymd
95 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
Nej
USB Type C
Ja, 1 st (90 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 7 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 20 °
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
815,34 mm
Djup
259,08 mm
Höjd
462,28 mm
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
HDMI och USB-kablar
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
52,6 cm
Pakethöjd
21,2 cm
Paketlängd
98,6 cm
Paketvikt
11,8 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
34WP85CN-B
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Mini LED
Färgdjup
10 bitar, 8 bitar + FRC
Välvd
Ja, 1900R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,233 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
Färgrymd
95 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (90 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 7 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 20 °
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
815,34 mm
Djup
259,08 mm
Höjd
462,28 mm