LG 27'' UltraFine 27UP850N IPS 4K HDR USB-C
Art.nr: 2221841 | 27UP850N-W
10 st bilder och 0 st videor.
- 4K/UHD IPS med överlägsen skärpa och betraktningsvinklar.
- USB-C med hela 96 W, använd en enda kabel för bild och ström.
- HDR 400 och 95 % DCI-P3 ger djupa och intensiva färger.
- Stilfull och minimalistisk design.
- Fullt justerbar med höjd, tilt och pivot.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3840 x 2160
  • Paneltyp
    IPS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    5 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
LG 27'' 27UP85NP-W IPS 4K USB-C
Ersättande produkt: LG 27'' 27UP85NP-W IPS 4K USB-C
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
27UP850N
Behärskade detaljer
27UP850N
Ren och klar HDR
27UP850N
Enkel kontroll och anslutning
USB Type-C™-portar tillåter 4K-bild, dataöverföring och laddning av anslutna enheter (upp till 96 W) och stödjer samtidigt din laptop via en och samma kabel. Minska trasslet av sladdar och öka effektiviteten med en USB Type-C™-kabel som inte kräver särskilda kablar för din laptop eller andra enheter.
27UP850N
Livfullt och realistiskt
27UP850N
Lätt och bekvämt med ergonomisk design
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
3840 x 2160
Paneltyp
IPS
Färgdjup
10 bitar
Bildformat
16:9
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,1554 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
1200:1
Färgrymd
95 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 400
Ljusstyrka
400 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
USB Type C
Ja, 1 st (96 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
Funktioner
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Ja
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Mått
Bredd
613,5 mm
Djup
293,3 mm
Höjd
569,3 mm
Vikt
5,9 kg
Övrigt
Färg
Vit
Medföljande tillbehör
HDMI-kabel, USB-kabel och DP-kabel
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
49,6 cm
Pakethöjd
21,2 cm
Paketlängd
69,4 cm
Paketvikt
8,9 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
27UP850N-W
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
27UP850N
Behärskade detaljer
27UP850N
Ren och klar HDR
27UP850N
Enkel kontroll och anslutning