LG 55" 55NANO816PA NanoCell 4K Smart TV
Art.nr: 2220144 | 55NANO816PA.AEU
4 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
  • Upplösning
    3840 x 2160
  • Paneltyp
    IPS, NanoCell
  • Uppdateringsfrekvens
    60 Hz
  • System
    webOS
  • Årsmodell
    2021
Recensioner (0)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
Alla färger är kristallklara
En TV med flera konstnärliga sidor
Nano Cinema
Nano Gaming
En oslagbar kombination
Spela på högsta nivån
Förbättra allt du ser och hör
Hur smart kan en TV bli?
Bildegenskaper
Storlek
55 "
Upplösning
3840 x 2160
Paneltyp
IPS, NanoCell
Färgdjup
10 bitar
Kontrast
Ultra Luminance
Speltekniker
HGiG, ALLM
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Ljudegenskaper
Högtalare
Ja, 2.0 ch, 20 W