Samsung 27" S27A400U IPS USB-C 75 Hz
Art.nr: 2219901 | LS27A400UJUXEN
10 st bilder och 0 st videor.
S27A400U har USB C med 65 W laddning - ladda din laptop och överför data via en och samma kabel. Med flera USB-portar kan du även ansluta enheter direkt till bildskärmen för en mer organiserad och mindre rörig arbetsplats. Njut av full färgrikedom från alla betraktningsvinklar. IPS-panelen bevarar färgintensiteten och skärpan över hela skärmen. Hitta det bästa läget för din skärm. Vänd och vrid och ställ in önskad höjd. Luta och vrid för det perfekta skärmläget.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920 x 1080
  • Paneltyp
    IPS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    5 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
1920 x 1080
Paneltyp
IPS
Bildformat
16:9
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
75 Hz
Responstid
5 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
1000:1
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 1 st 1.4
DisplayPort
Ja, 1 st 1.2
VGA
Ja, 1 st
USB Type C
Ja, 1 st (65 W)
USB-hub
Ja, 3 st 3.0
Funktioner
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Ja
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 120 mm
Pivotfunktion
Ja, 90 °
Tiltbar
Ja, -2 ° / 22 °
Vridbar
Ja, 45 °
Mått
Bredd
616,6 mm
Djup
192,9 mm
Höjd
532,9 mm
Vikt
6,6 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
HDMI-kabel, USB-kabel
Energiklass
D
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
17,1 cm
Pakethöjd
45 cm
Paketlängd
68,6 cm
Paketvikt
8,1 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS27A400UJUXEN
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
75 Hz
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 1 st 1.4
DisplayPort
Ja, 1 st 1.2
VGA
Ja, 1 st
USB Type C
Ja, 1 st (65 W)
USB-hub
Ja, 3 st 3.0
Funktioner
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 120 mm
Pivotfunktion
Ja, 90 °
Tiltbar
Ja, -2 ° / 22 °
Vridbar
Ja, 45 °
Mått
Bredd
616,6 mm
Djup
192,9 mm
Höjd
532,9 mm