Samsung 24" F24T450G 16:10 IPS 75 Hz
Art.nr: 2219760 | LF24T450GYUXEN
10 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920 x 1200
  • Paneltyp
    IPS
  • Bildformat
    16:10
  • Responstid
    5 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
24 "
Bildskärmsupplösning
1920 x 1200
Paneltyp
IPS
Mini LED
Nej
Bildformat
16:10
Välvd
Nej
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
75 Hz
Responstid
5 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
Färgrymd
72 % NTSC
HDR (High Dynamic Range)
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 1 st 1.4
DisplayPort
Ja, 1 st 1.2
Daisy Chain
DVI
Ja, 1 st
USB Type C
USB-hub
Ja, 2 st 2.0 och 2 st 3.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 1 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 130 mm
Pivotfunktion
Ja, 90 °
Tiltbar
Ja, -3 ° / 25 °
Vridbar
Ja, 45 °
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
534 mm
Djup
224 mm
Höjd
386,3 mm
Vikt
5,5 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
HDMI-kabel, USB-kabel
Energiklass
D
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
14,7 cm
Pakethöjd
38,5 cm
Paketlängd
60,4 cm
Paketvikt
5 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LF24T450GYUXEN
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
24 "
Mini LED
Välvd
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
75 Hz
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
Färgrymd
72 % NTSC
HDR (High Dynamic Range)
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 1 st 1.4
DisplayPort
Ja, 1 st 1.2
Daisy Chain
DVI
Ja, 1 st
USB Type C
USB-hub
Ja, 2 st 2.0 och 2 st 3.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 1 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 130 mm
Pivotfunktion
Ja, 90 °
Tiltbar
Ja, -3 ° / 25 °
Vridbar
Ja, 45 °
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
534 mm
Djup
224 mm
Höjd
386,3 mm