Samsung 24'' S24A600U QHD IPS USB-C 75 Hz
Art.nr: 2219043 | LS24A600UCUXEN
5 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    2560 x 1440
  • Paneltyp
    IPS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    5 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
Innovativa bildskärmar som förbättrar dina resultat
  • USB type-C för dataöverföring och 65 W laddning(80 W med PowerBoost)
  • 1 miljard färger och HDR10
  • Intelligent Eye Care, automatisk ljus- och färgjustering
Upptäck detaljerna med QHD-upplösning
Bildkvalitet från alla vinklar med IPS-panel
Optimerad för professionella arbetsmiljöer. Storlekarna 24" och 27" i S-serien har en IPS-panel som ger kristallklar färgkvalitet och en bred betraktningsvinkel på 178°. Alla användare kan förvänta sig en fantastisk tittarupplevelse från alla vinklar, med levande och jämna färger.
En miljard färger med HDR10
Arbeta stressfritt utan kabelhärvor
Ansluten utan kabelhärvor. Den hör bildskärmen har en USB typ-C port för upp till 65 W laddning av din bärbara dator och överföring av data och bild via en och samma kabel. Den har dessutom även en LAN-port så att bärbara datorer som saknar LAN-port bara behöver ansluta till skärmen för att få nätverksanslutning.
Reaktionssnabb skärm
TUV-certifierad Intelligent Eye Care
Maximera komforten, minimera störningarna
Auto Source Switch
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
24 "
Bildskärmsupplösning
2560 x 1440
Paneltyp
IPS
Mini LED
Nej
Bildformat
16:9
Välvd
Nej
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
75 Hz
Responstid
5 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
1000:1
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 1 st 1.4
DisplayPort
Ja, 1 st 1.2
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (65 W)
USB-hub
Ja, 3 st 3.0 + 1 st 2.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 75 x 75
Höj och sänkbar fot
Ja, 120 mm
Pivotfunktion
Ja, 90 °
Tiltbar
Ja, -2 ° / 25 °
Vridbar
Ja, 30 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
542,3 mm
Djup
196,4 mm
Höjd
530,8 mm
Vikt
4,9 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
HDMI och USB C-kabel
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
19,3 cm
Pakethöjd
39,3 cm
Paketlängd
65,1 cm
Paketvikt
6,4 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS24A600UCUXEN
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Vilken USB-version är input-porten på skärmen?
Hej Erik, Följande usb är: 2 x USB A 2.0 1 x USB A 3.0 1 x USB C 3.0 (65w - DP Alt Mode)
  • 1 miljard färger och HDR10
En miljard färger med HDR10