LG 65" OLED65CX6LA 4K
Art.nr: 2216858 | OLED65CX6LA.AEU
14 st bilder och 1 st video.
LG 65" OLED65CX6LA 4K
- Ultratunn OLED-design
Perfekt svärta, obegränsad kontrast
- α9 Gen 3 AI 4K-processor
Dolby Vision IQ och Dolby Atmos
- webOS, ThinQ AI och Magic Remote
- G-Sync-kompatibel och FreeSync
Snabbfakta
  • Upplösning
    3840 x 2160, 4K
  • Paneltyp
    OLED
  • Uppdateringsfrekvens
    120 Hz
  • System
    webOS
  • Årsmodell
    2020
Recensioner (2)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
LG OLED CX-serien
OLED CX
Minimalistisk design
OLED CX
Häpnadsväckande bild
Underhållning och gaming
OLED Gaming
G-Sync-komptatibel
OLED Gaming
Högre bandbredd med HDMI 2.1*
**4K@120 Hz, eARC (Enhanced Audio Return Channel), VRR (Variable Refresh Rate) och ALLM (Auto Low Latency Mode) med HDMI 2.1
Låg ingångsfördröjning och snabb responstid
HGiG-läge för bättre HDR
Bildegenskaper
Storlek
65 "
Upplösning
3840 x 2160, 4K
Paneltyp
OLED
Kontrast
Ultra Luminance Pro
Speltekniker
FreeSync, G-Sync Compatible, VRR, HGiG, ALLM
Uppdateringsfrekvens
120 Hz
Responstid
1 ms
Bildprocessor
a9 Gen 3 AI Processor 4K
Ljudegenskaper
Högtalare
Ja, 2.2 ch, 40 W
Ljudformat
Dolby Atmos
System
webOS
Trådlöst nätverk
Ja, 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth
Ja, 5.0
Digitalmottagare
Ja, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Common Interface
CI+ 1.4
PVR (Digital Inspelning)
USB
3 st
Dimensioner (utan fot)
Bredd
1 449 mm, 1 449 mm
Djup
251 mm, 46.9 mm
Höjd
862 mm, 830 mm
Vikt
32,6 kg, 24 kg
Övrigt
VESA
Ja, 300 x 200
Medföljande tillbehör
Magic Remote
Energiklass
A
Årsmodell
2020
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
20,7 cm
Pakethöjd
95 cm
Paketlängd
167,7 cm
Paketvikt
41,2 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
OLED65CX6LA.AEU
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
LG OLED CX-serien
Minimalistisk design
Häpnadsväckande bild
Underhållning och gaming
G-Sync-komptatibel
Högre bandbredd med HDMI 2.1*