LG 88" SIGNATURE OLED88ZX9LA 8K
Art.nr: 2216855 | OLED88ZX9LA.AEU
12 st bilder och 1 st video.
- 8K OLED-bildskärm
Perfekt svärta, obegränsad kontrast
- α9 Gen 3 AI 8K-processor
Dolby Vision IQ och Dolby Atmos
- webOS, ThinQ AI och Magic Remote
G-Sync-kompatibel och FreeSync
- Exklusiv design med Art Furniture-stativ
TV går ej att rulla ner eller väggmontera.
Snabbfakta
  • Upplösning
    7680 x 4320, 8K
  • Paneltyp
    OLED
  • Uppdateringsfrekvens
    120 Hz
  • System
    webOS
  • Årsmodell
    2020
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
LG SIGNATURE ZX 8K
OLED88ZX9LA
Ett komplett paket
OLED88ZX9LA
Oöverträffad bild
OLED88ZX9LA
Underhållning och gaming
Bildegenskaper
Storlek
88 "
Upplösning
7680 x 4320, 8K
Paneltyp
OLED
Färgdjup
10 bitar
Kontrast
Advanced Contrast Enhancer, Face Enhancing, Ultra Luminance Pro
Speltekniker
FreeSync, G-Sync Compatible, VRR, HGiG, ALLM
Uppdateringsfrekvens
120 Hz
Responstid
1 ms
Bildprocessor
a9 Gen 3 AI Processor 8K
Ljudegenskaper
Högtalare
Ja, 4.2 ch, 80 W (40 W Woofer)
Ljudformat
Dolby Atmos
eARC
Ja
Smart TV
System
webOS
Trådlöst nätverk
Ja, 802.11 a/b/g/n/ac
Trådat nätverk
Ja
Bluetooth
Ja, 5.0
Google Assistant
AirPlay
TV-funktioner
Digitalmottagare
Ja, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Common Interface
CI+ 1.4
PVR (Digital Inspelning)
Timeshift
Text-TV
Anslutningar
HDMI
4 st, 2.1
HDMI-ARC
HDMI-CEC
Digital ljudutgång
Analog ljudutgång
USB
3 st
Dimensioner (utan fot)
Bredd
1 961 mm, 1 961 mm
Djup
281 mm, 281 mm
Höjd
1 456 mm, 1 456 mm