LG 27'' 27GK750F 240Hz
Art.nr: 2213760 | 27GK750F
9 st bilder och 0 st videor.
LG 27'' 27GK750F 240Hz
Bäst i test - Ljud & Bild
- 27" Full HD (1920 x 1080)
- 240 Hz uppdateringsfrekvens
- Nvidia G-sync-kompatibel
- FreeSync
- Tilt / Höjd / Vrid / Pivot
- USB 3.0 snabbladdning
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920 x 1080
  • Paneltyp
    TN
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    1 ms, MBR
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
1920 x 1080
Paneltyp
TN
Färgdjup
8 bitar
Bildformat
16:9
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,3113 mm
Uppdateringsfrekvens
240 Hz
Responstid
1 ms, MBR
Kontrast
1000:1
Färgrymd
72% NTSC
Ljusstyrka
400 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
170° / 160°
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.2
USB-hub
Ja, 2 st USB 3.0
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 110 mm
Pivotfunktion
Ja
Tiltbar
Ja, -5° / 15°
Vridbar
Ja, -20° / 20°
Mått
Bredd
625,1 mm
Djup
40,4 mm
Höjd
370,4 mm
Vikt
6,35 kg
Övrigt
Färg
Svart
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
19,3 cm
Pakethöjd
50,8 cm
Paketlängd
79,3 cm
Paketvikt
9 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
27GK750F
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Färgdjup
8 bitar
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,3113 mm
Uppdateringsfrekvens
240 Hz
Kontrast
Färgrymd
72% NTSC
Ljusstyrka
400 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.2
USB-hub
Ja, 2 st USB 3.0
Hörlursutgång
Funktioner
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 110 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5° / 15°
Vridbar
Ja, -20° / 20°
Mått
Bredd
625,1 mm
Djup
40,4 mm
Höjd
370,4 mm