Samsung 28" U28E590D UHD/4K 1ms
Art.nr: 2212335 | LU28E590DSX/XE
7 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3840x2160, UHD 4K
  • Paneltyp
    TN
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    1 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
Samsung U28E590D
Rena färger och vackra detaljer med Ultra HD-upplösning
Omslutande multimediaupplevelse
  • AMD FreeSync: Synkroniserar skärmen för att minska latens, bildrivning och rörelseoskärpa.
  • Uppgraderad HDMI: Stöder UHD upplösningar på en 60 Hz uppdateringsfrekvens, och spelar 4K innehåll smidigt även när den är ansluten till AV-enheter.
Livliga färger och hög ljusstyrka
  • sRGB 100%: uttrycker hela sRGB-färgskalan för färger i digitala bilder på skärmen.
  • Upplev en levande och klar bildskärm med en ljusstyrka på 370 cd/m².
Sofistikerad design
  • VESA Support: Med stöd för VESA 100 x 100 kan du enkelt montera bildskärmen på en vägg.
  • Skärmen kan lutas framåt 20° och bakåt 2° för anpassad komfort.
Behaglig för ögonen
  • Flimmerfri: Flicker Free-teknik minskar skärmflimmer för en tilltalande visuell upplevelse.
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
28 "
Bildskärmsupplösning
3840x2160, UHD 4K
Paneltyp
TN
Bildformat
16:9
Pixelstorlek
0,161 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
1 ms
Kontrast
1000:1, Dynamisk: Mega kontrast
Ljusstyrka
370 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
170° / 160°
Anslutningar
HDMI
Ja, 2st HDMI 2.0
DisplayPort
Ja, 1st DP 1.2
Funktioner
VESA-fäste
Ja, 75x75 mm
Mått
Bredd
660,9 mm
Djup
187,1 mm
Höjd
468,5 mm
Vikt
5,28 kg
Övrigt
Färg
Svart med detaljer i silver
Medföljande tillbehör
Strömkabel och HDMI-kabel
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
44,9 cm
Pakethöjd
13,4 cm
Paketlängd
73,9 cm
Paketvikt
7,555 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LU28E590DSX/XE
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Samsung U28E590D