Samsung 24" S24F350H
Snabbfakta
- Bildskärmsupplösning1920 x 1080
- PaneltypPLS
- Bildformat16:9
- Responstid4 ms
Tillbehör
Recensioner (1)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
Samsung S24F350H
Ultratunn design
En oerhört tunn profil på endast 10mm gör denna skärm mer än en och en halv gånger tunnare än tidigare modeller.
Breda bretraktningsvinklar
Panelspecifikationer
- Skärmstorlek
- 23,6 "
- Bildskärmsupplösning
- 1920 x 1080
- Paneltyp
- PLS
- Touchpanel
- 16:9
- Pixelstorlek
- 0,311 mm
- Uppdateringsfrekvens
- 60 Hz
- Responstid
- 4 ms
- Kontrast
- 1000:1, Mega dynamisk kontrast
- Ljusstyrka
- 250 cd/m²
- Betraktningsvinkel H/V
- 178° / 178°
Anslutningar
- HDMI
- Ja, 1st
- VGA
- Ja, 1st
- Nej
- VESA-fäste
- Ja, 75x75
- Pivotfunktion
Mått
- Bredd
- 547,7 mm
- Djup
- 206,5 mm
- Höjd
- 418 mm
- Vikt
- 3,3 kg
Övrigt
- Färg
- Blank svart
- Medföljande tillbehör
- Strömadapter och HDMI-kabel
- Tillverkarens garanti
- 2 år
Artikelnummer
- Paketbredd
- 37,8 cm
- Pakethöjd
- 15,5 cm
- Paketlängd
- 60,5 cm
- Paketvikt
- 4,665 kg
- Vårt ArtNr
- Tillverkarens ArtNr
- LS24F350FHUXXE
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Samsung S24F350H
Ultratunn design