Samsung 27" S27B970D PLS LED
Art.nr: 2207512 | LS27B970DS/EN
3 st bilder och 0 st videor.
Samsung 27" S27B970D PLS LED
Med PLS-panelen får du professionella färger och med en upplösning på 2560x1440 presenterat på den 27" stora skärmytan blir upplevelsen oslagbar.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    2560x1440
  • Paneltyp
    PLS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    5 ms, GTG
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Samsung 27" S27B970D PLS LED
Ersättande produkt: Samsung 27" S27B970D PLS LED
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
2560x1440
Paneltyp
PLS
Bildformat
16:9
Responstid
5 ms, GTG
Kontrast
1000:1
Ljusstyrka
285 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Ja
DisplayPort
Ja
DVI
Ja, DVI-DL
Funktioner
Högtalare
Ja, 2x7W
Höj och sänkbar fot
Ja, 100mm
Mått
Bredd
645 mm
Djup
247 mm
Höjd
467 mm
Vikt
8,2 kg
Övrigt
Färg
Svart, Silver
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
0 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS27B970DS/EN
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Kontrast
Ljusstyrka
285 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
DisplayPort
DVI
Ja, DVI-DL
Funktioner
Högtalare
Ja, 2x7W
Höj och sänkbar fot
Ja, 100mm
Mått
Bredd
645 mm
Djup
247 mm
Höjd
467 mm