Samsung 24'' S24B750V LED MHL
Art.nr: 2205092 | LS24B750VS/EN
6 st bilder och 0 st videor.
Samsung 24'' S24B750V LED MHL
Design och innovation som blåser liv i ditt digitala innehåll
• Unik assymetrisk design i glansigt svart och elegant vitt
• Dubbla HDMI ingångar och inbyggda högtalare
  • Paneltyp
    TN
  • Responstid
    2 ms, GTG
Denna produkt har utgått!
Recensioner (2)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
24 "
Paneltyp
TN
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
2 ms, GTG
Kontrast
1000:1
Betraktningsvinkel H/V
170° / 160°
Anslutningar
HDMI
Ja, 2st
VGA
Ja, 1st
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
Ja, 5 W x 2 kanaler
Bredd
570 mm
Djup
204 mm
Höjd
435 mm
Vikt
6 kg
Övrigt
Färg
Svart, Vit
Medföljande tillbehör
VGA-kabel, MHL-kabel
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
6 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS24B750VS/EN
Skärmstorlek
24 "
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2st
VGA
Ja, 1st
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
Ja, 5 W x 2 kanaler
Bredd
570 mm
Djup
204 mm
Höjd
435 mm