LG 27'' 27EA83R-D IPS 2560x1440
Art.nr: 2204969 | 27EA83R-D
2 st bilder och 0 st videor.
* Obs: det går att byta färgläge mellan Adobe RGB och sRGB i menyn "Color Mode"
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    2560x1440
  • Paneltyp
    IPS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    5 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
2560x1440
Paneltyp
IPS
Bildformat
16:9
Pixelstorlek
0,2331 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms
Kontrast
1000:1
Ljusstyrka
350 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Ja
DisplayPort
Ja, 1.2
DVI
Ja, DVI-D Dual-Link
VGA
Nej
Thunderbolt
Nej
Funktioner
VESA-fäste
Ja, 100x100mm
Höj och sänkbar fot
Ja
Pivotfunktion
Mått
Bredd
643 mm
Djup
226 mm
Höjd
459 mm
Vikt
7,3 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
DVI-kabel, DisplayPort-kabel (DP-kabel)
Övrigt
sRGB 100%
Artikelnummer
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
0 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
27EA83R-D
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Pixelstorlek
0,2331 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
Ljusstyrka
350 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
DisplayPort
Ja, 1.2
DVI
Ja, DVI-D Dual-Link
VGA
Thunderbolt
Funktioner
VESA-fäste
Ja, 100x100mm
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
643 mm
Djup
226 mm
Höjd
459 mm
Vikt
7,3 kg
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
sRGB 100%