Samsung 27'' S27A650D MVA LED
Art.nr: 2204746 | LS27A650DS/EN
13 st bilder och 0 st videor.
Samsung 27'' S27A650D MVA LED
  • Paneltyp
    MVA
  • Responstid
    8 ms
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Paneltyp
MVA
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
8 ms
Kontrast
3000:1
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
Nej
DisplayPort
Ja
DVI
Högtalare
Nej
VESA-fäste
Bredd
642,5 mm
Djup
224,5 mm, med fot
Höjd
466 mm, med fot
Vikt
6,3 kg
Medföljande tillbehör
VGA-kabel
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
9,2 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS27A650DS/EN
Skärmstorlek
27 "
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
DisplayPort
DVI
Högtalare
VESA-fäste
Bredd
642,5 mm
Djup
224,5 mm, med fot
Höjd
466 mm, med fot