Samsung 27'' S27A950D LED 120Hz
Art.nr: 2203347 | LS27A950DSL/EN
2 st bilder och 0 st videor.
En ultratunn och elegant design i kombination med oslagbart 3D-djup och skärpa är ett framgångsrikt recept. Och det är precis vad Samsungs 3D LED-bildskärm SA950 uppnår. Bildskärmen ger en oslagbar jämn bildkvalitet med hjälp av 3D HyperReal Engine och Real 120 Hz-hastighet samtidigt som den återger en intensivare 3D-bild. Andra funktioner som förbättrar bildkvaliteten är Mega Dynamic Contrast Ratio och Photo Accuracy. Samtidigt säkerställer den inbyggda 3D-konverteringen och mängder med olika ingångar att bildskärmen är flexibel. Med olika energisparlägen och den nya funktionen Energy Tree får du tillgång till nästa generations bildskärmsteknik.
Följer med Samsung 3D-glasögon.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080
  • Paneltyp
    TN
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    2 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (6)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
1920x1080
Paneltyp
TN
Bildformat
16:9
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
120 Hz
Responstid
2 ms
Kontrast
1000:1, 5000000 :1 dynamisk
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Ja
DisplayPort
Ja
DVI
VGA
Nej
Funktioner
Högtalare
Nej
Höj och sänkbar fot
Nej, Lutbar
Pivotfunktion
Mått
Bredd
621 mm
Djup
186 mm
Höjd
472 mm
Vikt
5,5 kg
Övrigt
Färg
Silver
Medföljande tillbehör
Samsung 3D-glasögon, DVI-D-kabel, Nätadapter
Övrigt
120Hz, 3D
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
5 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS27A950DSL/EN
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
120 Hz
Kontrast
1000:1, 5000000 :1 dynamisk
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
DisplayPort
DVI
VGA
Funktioner
Högtalare
Höj och sänkbar fot
Nej, Lutbar
Pivotfunktion
Mått
Bredd
621 mm
Djup
186 mm
Höjd
472 mm
Vikt
5,5 kg
Färg
Silver
Medföljande tillbehör
120Hz, 3D