Samsung 27" S27F350H PLS
Art.nr: 2200064 | LS27F350FHUXEN
7 st bilder och 0 st videor.
Samsung 27" S27F350H PLS
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920 x 1080
  • Responstid
    4 ms
Köpinformation
Samsung 27" S27F350H
Ersättande produkt: Samsung 27" S27F350H
Denna produkt har utgått!
Recensioner (5)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
Samsung S27F350H
Ultratunn design
En oerhört tunn profil på endast 10mm gör denna skärm mer än en och en halv gånger tunnare än tidigare modeller.
Samsung S27F350H
Samsung S27F350H
Breda bretraktningsvinklar
Optimerad för ögonkomfort
Samsung S27F350H
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
1920 x 1080
16:9
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
4 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
1000:1
Färgrymd
72% NTSC
Ljusstyrka
250 cd/m²
VESA-fäste
Ja, 75 x 75
Tiltbar
Ja, -1° / 22°
Mått
Bredd
626,2 mm
Djup
247,7 mm
Höjd
462,4 mm
Vikt
4,8 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
Strömkabel och VGA-kabel
Övrigt
Flicker Free, Eye Saver Mode
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
16,9 cm
Pakethöjd
44,6 cm
Paketlängd
70,1 cm
Paketvikt
6,621 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS27F350FHUXEN
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Samsung S27F350H
Ultratunn design