Samsung 24" S24F350H
Art.nr: 2200063 | LS24F350FHUXEN
7 st bilder och 0 st videor.
Samsung 24" S24F350H
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080
  • Paneltyp
    PLS
  • Responstid
    4 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (2)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
Samsung S24F350H
Ultratunn design
En oerhört tunn profil på endast 10mm gör denna skärm mer än en och en halv gånger tunnare än tidigare modeller.
Samsung S24F350H
Samsung S24F350H
Breda bretraktningsvinklar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
23,6 "
Bildskärmsupplösning
1920x1080
Paneltyp
PLS
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
4 ms
Kontrast
1000:1, Mega dynamisk kontrast
VESA-fäste
Ja, 75x75
Bredd
547,7 mm
Djup
206,5 mm
Höjd
418 mm
Vikt
3,3 kg
Övrigt
Färg
Blank svart
Medföljande tillbehör
VGA-kabel, strömadapter
Paketbredd
38,7 cm
Pakethöjd
15,6 cm
Paketlängd
61,8 cm
Paketvikt
5,05 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS24F350FHUXEN
Samsung S24F350H
Ultratunn design