Samsung 22" S22F350H
Art.nr: 2200062 | LS22F350FHUXEN
16 st bilder och 0 st videor.
Samsung 22" S22F350H
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080, FULL HD
  • Paneltyp
    TN
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    5 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Butikslager
Köpinformation
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
Samsung S22F350H
Ultratunn design
En oerhört tunn profil på endast 10mm gör denna skärm mer än en och en halv gånger tunnare än tidigare modeller.
Samsung S24F350H
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
21,5 "
Bildskärmsupplösning
1920x1080, FULL HD
Paneltyp
TN
Touchpanel
Nej
Bildformat
16:9
Pixelstorlek
0,2483 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms
Kontrast
1000:1, Mega dynamisk kontrast
Ljusstyrka
200 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
170° / 160°
Anslutningar
HDMI
Ja, 1st
DisplayPort
Nej
DVI
VGA
Ja, 1st
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 75x75
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
508,6 mm
Djup
206,5 mm
Höjd
395,4 mm
Vikt
2,8 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
VGA-kabel
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
56,8 cm
Pakethöjd
15,3 cm
Paketlängd
36,3 cm
Paketvikt
4,75 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS22F350FHUXEN
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Samsung S22F350H
Ultratunn design